Головна Про нас

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Про нас

Компанію "Центр Меблів" засновано на базі вже налагодженого виробництва корпусних та м'яких меблів. Окрім виготовлення меблів ми пропонуємо великий вибір фабричних меблів виробництва України, Польщі, Білорусії.

Ми надаємо всі послуги по виготовлення та продажу меблів:

1. Консультації та проектування

Ви маєте можливість замовити безкоштовний виїзд дизайнера до Вас додому або в офіс. Наші дизайнери проконсультують та допоможуть підібрати меблі, створять тривимірне зображення окремих меблів або цілої кімнати. Трьохвимірні моделі складені нашим дизайнером дозволяють оцінити вигляд приміщення з майбутніми меблями. Після створення моделі дизайнер підраховує вартість замовлення. Для того, щоб оформити замовлення на виготовлення меблів, Вам не обов'язково звертатись в наш офіс - Ви можете оформити замовлення, не виходячи з дому.

Оформлення замовлення на виготовлення меблів:

1. Складання договору про виготовлення меблів.

2. Внесення авансу у розмірі 30% від вартості замовлених меблів (або виписуємо рахунок, якщо Ви вирішили оформити кредит)

Оформлення замовлення на фабричні меблі:

1. На нашому сайті вибираєте меблі, які б Ви хотіли придбати.

2. Оформляєте заявку на сайті.

3. Наші менеджери зв'яжуться з Вами та погодять дату доставки.

4. На товар, який виготовляється або привозиться під замовлення, вносите аванс у розмірі 30% від їхньої вартості.

2. Виготовлення

ЦентрМеблів - виготовлення меблівБезцінний досвід роботи та технічні знання, а також професійний рівень підготовки фахівців компанії "ЦентрМеблів" та сучасний якісний інструмент, дозволяють нам професійно виготовляти меблі, враховуючи всі Ваші побажання.

Виробничі цехи компанії "Центр Меблів" оснащені сучасним високотехнологічним устаткуванням. Виготовлення меблів на виробництві "ЦентрМеблів" здійснюється за найпрогресивнішими технологіями кваліфікованим персоналом під суворим контролем спеціалістів.

Виготовлення корпусних меблів (шафи, шафи-купе, кухні, офісні меблі та ін.) триває 2 тижні. Якщо Вам необхідно виготовити меблі у стисліші терміни, ми завжди йдемо назустріч клієнту і робимо все від нас залежне, щоб Ви швидше отримали меблі.

Виготовлення м'яких меблів (ліжка, кутки) триває 3 тижні (окрім ортопедичних матраців - 2-3 робочих дні).

3. Доставка та монтаж

ЦентрМеблів - Доставка меблів

Для доставки меблів в компанії "Центр Меблів" є свій спеціально обладнаний автомобіль.

ЦентрМеблів -  професійний монтаж меблів

Готові фабричні меблі ми безкоштовно доставляємо до під'їзду. Винос на поверх та професійний монтаж меблів оплачується додатково.

Меблі на замовлення ми безкоштовно доставляємо до місця монтажу і безкоштовно монтуємо.

Ми контролюємо процес виконання замовлення на кожному етапі - від комп'ютерної моделі до монтування готового виробу.