Головна Виробники меблів Компанія "MatroLuxe"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "MatroLuxe"

MatroLuxe (Матролюкс) - виробник ортопедичних матраців, каркасів ліжок, подушок, наматрацників, підматрацників, меблів для відпочинку та дитячих меблів-іграшокMatroLuxe® - мультибрендова компанія з іноземними вкладами і сучасними європейськими напрямками, що виготовляють ортопедичні матраци, аксесуари для сну (подушки, підматрацники, наматрацники), безкаркасні меблі, дитячі меблі-іграшки, каркаси ліжок (ламелі) які відповідають якістю та естетикою світовим стандартам.

Поєднання сучасних технологій та розробок, покрокове розширення асортименту, постановка високих вимог до якості виготовлення та використання екологічно-чистих матеріалів зробили MatroLuxe® безперечно єдиним лідером українського ринку. Все більшого попиту та обговорення продукція Matroluxe® набуває вже поза границями України.

Вироби фабрики MatroLuxe® не мають конкурентів на світовому ринку, які б виготовляли аналоги, використовуючи новинки ексклюзивних розробок, впроваджених власними технологіями, з використанням вишуканого стилю і незмінних спадкових стандартів неповторної якості. Усі меблі мають міжнародний сертифікат контролю якості ISO 9001 : 2008 і Сертифікат відповідності УкрБУДСЕРТ (відповідність ГОСТам), висновки лабораторій на виготовлення виробів та матеріалів.

Неймовірно творчий потенціал і висока здатність професіоналізму команди дозволяють пропонувати замовникам різноманітний асортимент ортопедичних матраців, аксесуарів для сну (подушок, підматрацників, наматрацників), каркасів ліжок (ламелів), безкаркасних меблів для відпочинку і дитячих меблів-іграшок найвищої якості. Matroluxe® має змогу задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Власне виробництво по виготовленню пружинних блоків, прошивки тканин, складання виробів на спеціалізованих лініях тощо, завдяки цьому компанія має можливість швидко реагувати на тенденції розвитку меблевого світового ринку, що швидко міняються, враховуючи вимоги клієнтів.

Присутність власного транспорту та ідеальної логістичної компанії з IT- забезпеченням дає можливість доставити продукцію вчасно та з гарантією якості у будь яку точку України та за її межі.

MatroLuxe® надає гарантію незмінно високої якості виготовлення продукції власноруч. Будь який покупець знайде для себе найвигідніший варіант, який задовольнить будь які вимоги та побажання. Так само є можливість виготовлення індивідуального продукту за власним дизайном під замовлення, спеціально для Вас MatroLuxe® розробить індивідуальну модель.

Матролюкс - виробник ортопедичних матраців та аксесуарів для сну - Нагороди, дипломи