Головна Меблеві тканини

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Меблеві тканини для виробів

Шановні Відвідувачі!

Даний розділ сайту зараз знаходиться на стадії розробки та налагодження. В зв'язку з цим можуть не показуватись або пропадати деякі зображення та текст.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Зверніть Увагу! Зображення в даному каталозі може дещо відрізнятися від реального вигляду меблевої тканини або готового меблевого виробу. Ця різниця появляється в звязку з різнини налаштуваннями моніторів на різних компютерах. Адміністрація інтернет магазину "Центр меблів" закликає вибирати меблеву тканину виключно в офісі.

Зверніть Увагу! Інтернет магази "Центр Меблів" не займається продажем меблевих тканин. Даний каталог створений виключно для допомоги нашим клієнтам вибрати оббивочну тканину при виборі мягких меблів, кутків, диванів та ліжок.Меблеві тканини для мяких меблів фабрики Віка

Фабрика мяких меблів та ортопедичних матраців Віка (Червоноград)Взірці тканин представлені для допомоги нашим Клієтам визначитись з вибором оббивки для замовлення мяких меблів виготовлених на фабриці Віка. В інтернет-магазин "Центр Меблів" ви не маєте можливості купити меблеву тканину.

Детальніше...