Головна Виробники меблів Компанія "Neolux"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Neolux"

Neolux (Неолюкс) - виробник ортопедичних матраців Купити у Львові«Neolux» – це компанія, що динамічно розвивається та працює активно на ринку СНД, України та Європи з 1998 року і на сьогодні стає найбільшою потужною фабрикою з виробництва ортопедичних матраців, наматрацників та подушок високої якості. Фабрики оснащені устаткуванням високотехнологічного рівня, яке впевнює в досконалості розробки і створення новітніх інноваційних моделей, використовуючи лише індивідуальні високоякісні складові. Фабрика займається власним виробництвом пружинних блоків типу Bonnel і Pocket Spring, а також швейних та окантовочних машин Pfaff і Brazer.

Розвинута система логістики та складів дозволяє максимально задовольнити потреби споживачів продукції компанії «Neolux», а система трейд-маркетингових активностей забезпечує постійний інтерес і формування потреб продукції у покупців, що є важливим додатком успішності розвитку бізнесу не тільки компанії, але й зразком стрімкого розвитку для партнерів.

За великий термін багаторічного шляху компанія отримала сертифікат європейської системи менеджменту якості ISO 9001, а продукцію відзначили найкращими нагородами "Вища проба", "Європейська якість", "Золотий меркурій". Також компанія «Neolux» бере відмінну участь у всіх міжнародних та передових виставках Європи та СНД.

«Neolux» - є світовим лідером у сфері інновацій, технологічних і ергономічних вирішень в стадії розробки та виготовлення ортопедичних матраців для надання максимального комфорту. При транспортуванні компанія розробила унікальний виріб - ортопедичні матраци «Neoflex» у вакуумній упаковці. В їх основі кокосова койра і натуральні наповнювачі, які під впливом вакууму стискаються і скручуються в валик, а поліетиленова плівка упаковки надійно захищає його від механічних пошкоджень і забруднень. Всі матраци «Neolux» виготовляються в напрямку «HOT-MELT» який використовує лише нешкідливу систему поєднання настильних матеріалів, в яких не використовуються токсичні розчинники та матеріали.

ISO9001

Використання ультрасучасної дизайнерської тканини - є одним з головних конкурентних переваг компанії «Neolux», яким властиві терморегуляція та присутність усіх необхідних компонентів для здорового сну. Вся продукція фабрики зберігається та реалізується в захисній поліетиленовій упаковці з типовим маркуванням та етикеткою, яка несе відповідальність за збереження матраців від навколишніх забруднень і зовнішніх впливів, але і є засобом комунікації з потенційним власником даного виробу. Компанія завжди розвивається і виробництво не стоїть на місці. Вивчає динаміку росту ринку і тенденції зміни споживчих переваг, щоб давати покупцям продукт, який здатний задовольнити не тільки раціональні, але й емоційні потреби.