Головна Порадник

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Розсувні системи фірми Komandor

КомандорПереваги Командор

Система ─ це верхня і нижня рейки, вертикальні і горизонтальні профілі, верхні і нижні пересувні механізми. Завдяки технологічним особливостям кожного з елементів системи Komandor, Ви маєте високоякісний продукт з сучасним дизайном і доступною ціною.

Детальніше...
 
Як продовжити життя шафі-купе

Жодна річ не здатна служити вічно ... Ця фраза однаково справедлива і несправедлива, адже насправді, якщо за річчю дбайливо доглядати, то вона прослужить значно довше, ніж могла б при поганому відношенні. Те ж можна сказати і про корпусні і вбудовані шафи-купе: для того, щоб вони радували око, а їх внутрішні механізми надійно працювали, потрібно докласти деяких зусиль.

Детальніше...
 
Як правильно вибрати шафу-купе: поради

Ваше завдання - вибрати хорошу недорогу шафу-купе? Але обрати шафу, величезний вибір якої, змушує губитися навіть найдосвідченішого покупця, виявляється не так-то просто. Тим більше, коли справа стосується співвідношення «ціна-якість». У цьому питанні краще за все вислухати поради щодо вибору шафи - купе від фахівців.

Детальніше...
 
Шафи-купе - загальна інформація

За конструкцією шафи-купе бувають вмонтовані і корпусні. Корпусні шафи подібні до стандартних корпусних меблів і складаються з цоколя, підлоги , стелі, бокової і задньої стінки. У вмонтованих шафах-купе як додаткові елементи використовуються стіни, підлога і навіть стеля приміщення. Можна сказати, що вмонтовані шафи-купе - це чудова можливість упіймати "двох зайців": зекономити площу та кошти!

Детальніше...
 
Правильна експлуатація ортопедичних матраців

Правильне використання ортопедичного матрацаПравильна експлуатація ортопедичних матраців починається з моменту покупки матраца. Перш за все, протягом терміну використання необхідно перевертати Ваш матрац один раз кожні три місяці. Це дозволить рівномірно розподілити навантаження на пружини в матраці. Всі перевертання здійснюються чергуванням поворотів голова / ноги з поворотами на інший бік. Для зручного виконання таких маніпуляцій багато виробників оснащують матраци ручками. АЛЕ, ці ручки не призначені для перенесення матраца.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2