Головна Виробники меблів Компанія ТОВ "Сончик"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія ТОВ "Сончик"

Сончик- виробник мяких меблів та ортопедичних матрацівКомпанія ТОВ "Сончик" заснована в 2006 році в м. Бердичеві, Житомирській області, як дочірнє підприємство литовської компанії ЗАТ "Trivilita-Interscalit", що розташована в Литві м. Шяуляй . Компанія "Сончик" виготовляє матраци з анатомічним ефектом та ортопедичні, які дозволяють Вашому хребту прийняти зручне для Вас положення, даючи можливість запобігти захворювань на опорно-руховий апарат.

У нашій компанії представлено більш 30 варіантів ортопедичних матраців, наматрацників, кушеток нестандартно і стандартного розміру, чохли для матраців, латексні подушки.

Іноземний досвід і технології відмінно втілюються і на Україні. Це пояснює стрімке зростання компанії, хороші відгуки споживачів які використовують із задоволенням продукцію. Під час своєї роботи компанія "Сончик" зайняла міцну позицію на українському ринку. На підприємстві є величезний виробничий потенціальний розвиток, рівень якості продукції контролюється на кожному з етапів виробництва.

Доброякісний матрац – це запорука хорошого відпочинку під час сну. Тому для виготовлення ортопедичних матраців використовується лише екологічно чиста та якісна сировина. До складу матраців "Сончик" застосовані матеріали передових європейських компаній, які на протязі усього часу зарекомендували себе на світовому ринку.

Основними видами діяльності компанії є:

  • Виготовлення та продаж м'яких меблів;
  • Виготовлення та продаж кушеток;
  • Виготовлення та продаж ковдр, подушок, латексних подушок;
  • Виготовлення, продаж стандартних і нестандартних ортопедичних анатомічних матраців та наматрацників.

Матраци "Сончик" - це перш за все Ваш міцний та здоровий сон, комфорт, краса та здоров'я. Головна ціль компанії "Сончик" - запропонувати покупцям продукцію високої якості та з екологічно чистої сировини за оптимальну ціну.