Головна Виробники меблів Компанія "Велам"

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія "Велам"

Велам (Velam) - український виробник високоякісних ортопедичних матраців та аксесуарів для снуВЕЛАМ - сучасне виробництво, приклад професійного і чесного бізнесу, найкращий серед найкращих європейськіх спільнот підприємств меблевої галузі. Ця компанія з багатою історією, а також бездоганною репутацією; компанія, яка розвиваєтися і займає лідируючі позиції в промисловій галузі України.

У 1991 році, в прекрасному місті Миколаєві, народилося МП "ВЕЛАМ". Нічим не примітне тоді маленьке підприємство, яке розмістилося на березі ріки Інгул, випускало ватін, стьобані ковдри, покривала і робило ватні матраци.

У 1996 р. фірма перейменована у виробничо-торгельне ТОВ "ВЕЛАМ". Статус фірми, відкрив багато горизонтів, які здавалися просто недосяжними. Участь у великих спеціалізованих виставках, відвідування міжнародних виставок, нові і важливі знайомства – все це підвищувало імідж торгової марки і довіру до вітчизняного виробника у покупців. Безліч пропозицій по співпраці поступали з усіх країн ближнього і далекого зарубіжжя. Як істинні поціновувачі "матрацного" мистецтва, фірму помітив один з великих італійських виробників матраців і запросив відвідати меблеву виставку, яка на той час проходла в Італії. Саме після цього керівники «ВЕЛАМу» вирішили займатись виробництвом якісних пружинних матраців.

У 1997 р. було виготовлено перший пружинний матрац, економ класу. Назва "БРИЗ" придумана не даремно. Ідея першими на Україні робити пружинні, а головне якісні матраци, втілилася так само легко, як віяння легкого вітерця з моря. Після чого утворився шторм новинок, усе більш якісних і оригінальних по виконанню моделей матраців.

У цьому ж році була придбана італійська лінія по виробництву нетканого матеріалу "Спрут", вже досить відомого багатьом меблярам України. Матеріал витримав жорстку критику фахівців меблевої галузі і заявив про себе як найкращий матеріал в якості м'якого настилу. Досі він використовується в найходовіших моделях матраців фірми.

У 1999-2000 рр. - значно збільшилися обсяги виробництва. Впроваджена велика кількість нових видів виробів. Розпочато виробництво різноманітних безпружинних матраців, подушок, нових видів стьобаних ковдр. Фірма стає усе більш відомою в Україні, європи і країнах далекого зарубіжжя. Закінчено будівництво нового виробничого 4-х поверхового корпусу.

Престиж фірми росте:

  • листопад 1999 р. - участь в рейтингу підприємств в номінації "ЛІДЕРИ ХХI століття";
  • отримано Диплом і Знак "Вища Проба" - за виробництво високоякісних і екологічно безпечних матраців.

Також отримано нагороди:

  • "Срібна якість", Україна – 2000 р.
  • "Нагорода тисячоліття", Україна – 2000 р.

2001 рік став найбільш "урожайним" в плані визнання фірми як серйозного виробника і підприємства, що динамічно розвивається.

Отримані нагороди:

  • "Золота якість Європи", Париж;
  • "Європейська якість", Англія;
  • "Золота Торгова Марка України", Україна.

2001-2003 рр. фірма продовжує набирати оберти, купує усе більш досконале устаткування, не перестає радувати своїх клієнтів і партнерів новими виробами. Важливим придбанням для фірми - стали авто "МЕРСЕДЕС". Наявність власного транспорту, зняло багато проблем і підвищило престиж фірми.

ВТФ "ВЕЛАМ" стає двократним володарем титулу "Золота Торгова Марка України" – 2003 р.

2004 рік - "НОВІ ПЕРЕМОГИ". Важка праця, завжди високо оцінюється:

  • Фірма стала Лауреатом конкурсу "100 Кращих Товарів України";
  • Отриманий міжнародний сертифікат якості TNO.

ВТФ "ВЕЛАМ" ТОВ, одне з лідируючих підприємств України, по виробництву нетканих матеріалів, матраців і спальних аксесуарів, що діє за системою управління якістю, сертифікованою на відповідність міжнародному стандарту ISO 9000:2000.

Те, що на підприємстві використовуються лише нешкідливі і якісні матеріали, відрізняє виробництво від безлічі інших виробників аналогічної продукції. Широкий модельний ряд матраців, задовольнить будь-якого покупця. Комплектація моделей матраців дуже проста і продумана. Завдяки постійному відстежуванню модних тенденцій і нових технологій по виробництву матраців, фірма завжди знаходиться "На одну ідею попереду!" і не перестає удосконалювати свої технологічні процеси.

2005 р. - головне не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед. У 2005 році фірма стала Лауреатом національної Премії "Український Національний Олімп", за виробництво високоякісних пружинних і безпружинних матраців, в номінації "За впровадження інноваційних технологій виробництва в сучасних якісних меблях".

06 червня 2005 р. - ввезено нове американське устаткування "PARAGON" по виробництву стьобаного полотна з об'ємним малюнком. Тепер матраци мають більше впізнанний і презентабельний вигляд.

11 червня 2005 р. - зданий в експлуатацію виробничо-побутовий корпус, який завершив лінію нового фасаду фірми. Дизайн будівлі визнаний найкрасивішим і найсучаснішим в Миколаївській області.

10 липня 2005 р. почалися роботи по технічному переозброєнню першої ділянки по виробництву матеріалу "Спрут".

11 липня 2005 р. на ВТФ "ВЕЛАМ" експертами TNO Certification проводилася щорічна перевірка системи управління якістю підприємства на відповідність вимоги міжнародного стандарту ISO 9001:2000, яка підтвердила високий рівень системи управління якістю і право володіння сертифікатом. З 01 червня по 01 липня 2005 р. - проведено анкетування серед партнерів. Анкети поступили на фірму до 01.07.05 включно, увійшли до розіграшу призів вказаних в анкетуванні. Розіграш був проведений 02.08.05 за участю співробітників ОКМ, ВЭД і вищого керівництва підприємства.

З 20.12.05 введені в дію ТУ У 36.1-13842002-008: 2005 "Меблі для лежання. Матраци", розроблені в розвиток ГОСТ 19917-93 "Меблі для сидіння і лежання. Загальні технічні умови", де приведені терміни і визначення, що стосуються конструкції складників матрацев.

Якість продукції. У 2005 р. кількість претензій, що поступили, на якість продукції склало менше 0,1 т обсягу виробництва, причому велика частина з них мали приховані дефекти невиробничого характеру або була викликана недотриманням правил експлуатації.

Об'єм продажів. По відношенню до 2004 р., в 2005 р. зростання продажів продукції фірми склав більше 30%. При позитивних темпах зростання виробництва усіх видів продукції, найбільші показники були досягнуті серед пружинних матраців і матраців серії "Аристократ" (тепер "V.I.P").

ВТФ "ВЕЛАМ" стало першим підприємством на пострадянському просторі, яке в 2006 р. прийнято до лав Міжнародної асоціації товарів для сну (ISPA, США), що об'єднує більше 600 лідируючих виробників спальних аксесуарів з 50 країн на шести континентах.

З 01.02.06 внесені зміни в ТУ У 13842002-004-99 "Випуск подушок". Розширений перелік наповнювачів, які можуть використовуватися для виготовлення подушок і подушок-валиків (латекс, латексна крихта, нетканий матеріал "СПРУТ", поліефірні волокна).

З 09 по 13 березня 2006 р. в м. Києві проходила спеціалізована міжнародна виставка "Експо-меблі", на яких була представлена оновлена колекція матраців ТМ "ВЕЛАМ". Тепер в матрацах: "Адмірал-латекс", "Сьоме Небо", "Сьоме Небо - Латекс", "Коко - Латекс", "Атлант" – є ефект "зима-літо". Бестселлером представленої колекції стала модель "Сьоме небо - Супер" на основі блоку з незалежних пружин "Pocket spring". Кількість пружин на квадратний метр 450шт. Модель глобально відрізняється від інших моделей "Сьоме небо" за комфортними характеристиками і отримала безліч позитивних відгуків від споживачів на виставці «Експо –меблі».

Вигляд фірми сьогодні.

ВЕЛАМ - вигляд фірми-виробника ортопедичних матраців та аксесуарів для сну

ВЕЛАМ - виробничі корпуси фірми-виробника ортопедичних матраців та аксесуарів для сну

ВЕЛАМ - виробничі корпуси та авто фірми-виробника ортопедичних матраців та аксесуарів для сну

Нагороди.

Нагороди компанії Велам - виробника ортопедичних матраців та аксесуарів для сну