Головна Виробники меблів Віка (Червоноград)

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Віка (Червоноград)

Віка-меблі

Про виробника

Приватне підприємство "Віка" засноване 2000-ого року. Головним напрямком виробництва є виготовлення м'яких меблів та ортопедичних матраців. На підприємстві виготовляються сучасні, надійні, практичні меблеві вироби, які можна використовувати у будь яких напрямках, для створення найкращих умов для затишного життя, відпочинку та роботи. Технології сучасного взірця та без сумніву висока якість гарантують надійне і довговічне використання меблів "Віка", які повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам України. Різновид помірних цін задовольнить потреби будь-якого покупця. З меблями "Віка" Ви особисто створите у власному домі затишок та комфорт. Філософія компанії "Віка" - створити з допомогою меблів "Віка" світ, де завжди затишно та приємно, де хочеться бути завжди.

Про виробництво

Автотранспорт Виробництво на фабриці "Віка", яке формується з швейного, сучасного оббивочного та столярного відділень дозволяє використовувати європейські технології з виготовлення меблів. Меблі доставляються до меблевих салонів тільки спеціально обладнаними автомобілями. Автопарк фабрики "Віка" дозволяє в максимально короткий термін і без механічних пошкоджень доставити меблі.

Столярний цех Столярний цех Фабрика Розкрійний цех Автотранспорт