Головна Виробники меблів

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Виробники меблів
Компанія ТОВ «Янг Україна»

Компанія Янг Україна - офісні крісла, крісла для персоналу, директорські крісла - Купити у Львові офісні кріслаКомпанія ТОВ «Янг Україна» - представництво української компанії міжнародного зразку Young Corporation (центральне відділення знаходиться у Джакарта, Індонезія), є одним з найкращих лідерів світу, які зосереджені на виготовленні офісного обладнання (а саме: крісел та комплектуючих до них). Young Corporation - це компанія, яка присутня на світовому ринку з 1986 року, присутні представництва в багатьох країнах світу: у Мексиці, США, Канаді, Бразилії, Єгипті, Великобританії, Китаї, Південній Африці, Індонезії, Україні, присутні шість великих об'єктів які займаються виробництвом: в Китаї, Індонезії та Україні. Young Corporation - є багатонаціональною, виробничою та торговою організацією. Протягом багатьох років досягали успіху, щоб бути місцевою компанією всесвітньої організації. Молода корпорація почала свою діяльність в меблевій промисловості і швидко виросла до міжнародної присутності в більшості країнах світу. З тих пір диверсифікована лінія в даний час займається експортом в більш ніж 50-ти країнах. На сьогоднішній день пропонують: компоненти меблів та оббивних матеріалів, обладнання, стільниці тощо. Оскільки виробництво продовжує зростати, компанія стає надійним діловим партнером, який тягнеться до замовника з будь якої точки світу.

Детальніше...
 
Меблева фабрика "VIP -master"

Меблева фабрика VIP-master - виробник якісних шаф-купе - Купити шафу-купе у ЛьвовіВаше житло - це Ваш особистий простір, який залежить саме від Вас, а Ваш настрій - від навколишнього облаштування особистого простору.

Меблі які виготовлені меблевою фабрикою "VIP-master", є поєднанням побажань і мрій замовників, виробники здатні задовольнити найвибагливіші побажання. Асортимент меблів поєднує в собі різні стилі дизайну, помірну ціну і міцність в експлуатації, а безпосередньо широкий асортимент фасадів дає можливість підшукати меблі для різних інтер`єрів.

Детальніше...
 
Меблева фабрика "Cama"

Cama Meble - польський виробник високоякісних меблів для вітальні та спальні - Купити польські меблі Cama у ЛьвовіДумаючи про те, який стиль додати своєму будинку, необхідно, перш за все, задуматися про інтер'єр, а вибираючи обстановку для спальні або вітальні - в першу чергу звернути увагу на меблі фірми Cama.

Детальніше...
 
Компанія "Латона Прайм"

Компанія «Латона Прайм» заснована в 2011 році. На сьогоднішній день виробництво досягло високого рівня в Європі. Головним напрямком компанії є виготовлення ортопедичних матраців без пружин, матраців на пружинних блоках, а також аксесуарів для сну та ліжок.

Детальніше...
 
Компанія "Neolux"

Neolux (Неолюкс) - виробник ортопедичних матраців Купити у Львові«Neolux» – це компанія, що динамічно розвивається та працює активно на ринку СНД, України та Європи з 1998 року і на сьогодні стає найбільшою потужною фабрикою з виробництва ортопедичних матраців, наматрацників та подушок високої якості. Фабрики оснащені устаткуванням високотехнологічного рівня, яке впевнює в досконалості розробки і створення новітніх інноваційних моделей, використовуючи лише індивідуальні високоякісні складові. Фабрика займається власним виробництвом пружинних блоків типу Bonnel і Pocket Spring, а також швейних та окантовочних машин Pfaff і Brazer.

Детальніше...
 
Виробнича фірма "Пурій-Майстер"

Виробнича фірма - Пурій Майстер - виробник якісних меблів з натуральної деревини - меблі для спальні - купити у ЛьвовіВиробництво компанії «Пурій-Майстер», засноване в 1994 році. Виробництва площі складають понад 900 кв.м. Постійно проводиться реконструкція приміщень, покращується технологічний процес, збільшується виробнича потужності. На виробництві задіяні 15 чоловік — які віддані своїй справі.

Детальніше...
 
Компанія "MatroLuxe"

MatroLuxe (Матролюкс) - виробник ортопедичних матраців, каркасів ліжок, подушок, наматрацників, підматрацників, меблів для відпочинку та дитячих меблів-іграшокMatroLuxe® - мультибрендова компанія з іноземними вкладами і сучасними європейськими напрямками, що виготовляють ортопедичні матраци, аксесуари для сну (подушки, підматрацники, наматрацники), безкаркасні меблі, дитячі меблі-іграшки, каркаси ліжок (ламелі) які відповідають якістю та естетикою світовим стандартам.

Поєднання сучасних технологій та розробок, покрокове розширення асортименту, постановка високих вимог до якості виготовлення та використання екологічно-чистих матеріалів зробили MatroLuxe® безперечно єдиним лідером українського ринку. Все більшого попиту та обговорення продукція Matroluxe® набуває вже поза границями України.

Детальніше...
 
Компанія "Велам"

Велам (Velam) - український виробник високоякісних ортопедичних матраців та аксесуарів для снуВЕЛАМ - сучасне виробництво, приклад професійного і чесного бізнесу, найкращий серед найкращих європейськіх спільнот підприємств меблевої галузі. Ця компанія з багатою історією, а також бездоганною репутацією; компанія, яка розвиваєтися і займає лідируючі позиції в промисловій галузі України.

У 1991 році, в прекрасному місті Миколаєві, народилося МП "ВЕЛАМ". Нічим не примітне тоді маленьке підприємство, яке розмістилося на березі ріки Інгул, випускало ватін, стьобані ковдри, покривала і робило ватні матраци.

Детальніше...
 
Фабрика «Сокме»

Фабрика Сокме - виробник корпусних меблів для вітальні, спальні, передпокою та дитячої кімнатиФабрика меблів «Сокме» (Sokme) знаходиться у Львівській області, місто Сокаль. Започаткована 2000-ого року. Меблі "Сокме" - це поєднання якості, широкого асортименту та безперервного вдосконалення виготовлення. Дизайнери, які працюють над створенням новинок завойовують успіх та лідерство на ринку України у меблевому сегменті.

Детальніше...
 
Компанія "Мелітополь Меблі"

Компанія Мелітополь Меблі - український виробник високоякісних деревяних столів та стільцівМеблева фабрика в Мелітополі була заснована ще в 1925 році. З 1975 року по спеціалізованій програмі в машинобудівній галузі між країнами СРСР і ФРН на фабриці встановили нову, унікальну та високопродуктивну, на ті часи, лінію по виготовленню столів та стільців, у зв'язку з чим підприємницьку діяльність повністю перебудували. Виготовлення меблів контролювалось німецькими фахівцями. Інженери та робочі з інших фабрик приїжджали ознайомлюватись з новітнім процесом виготовлення меблів з деревини.

Детальніше...
 
Компанія "Естелла"

Центр меблів - продаж деревяних ліжок ЕстеллаЛіжка "Естелла" - це перш за все висока якість, оригінальність, сучасність та відносно не дорога ціна на меблі. Діяльність компанії здійснюється на виготовленні дерев'яних ліжок, які виготовляються на сучасному, власному обладнанні та на своїй території. Це дозволяє швидко та якісно виготовляти великі об'єми дерев'яних ліжок та інших дерев'яних меблів.

Детальніше...
 
Компанія ТОВ "Сончик"

Сончик- виробник мяких меблів та ортопедичних матрацівКомпанія ТОВ "Сончик" заснована в 2006 році в м. Бердичеві, Житомирській області, як дочірнє підприємство литовської компанії ЗАТ "Trivilita-Interscalit", що розташована в Литві м. Шяуляй . Компанія "Сончик" виготовляє матраци з анатомічним ефектом та ортопедичні, які дозволяють Вашому хребту прийняти зручне для Вас положення, даючи можливість запобігти захворювань на опорно-руховий апарат.

Детальніше...
 
Меблева фабрика "Mebel Star"

Українська меблева фабрика Mebel Star виробник шаф-купеМеблева компанія «Mebel Star» працює на ринку понад десяти років, та виготовляє корпусні меблі, користуючись завойованим місцем на українському ринку. Фабрика так само приймає замовлення по індивідуальному виготовленню меблів за певним дизайном та екскізами.

Детальніше...
 
Компанія "Come-For"

come-for український виробник ортопдичних матраців та постільних речейКомпанія «come-for» спеціалізується на виготовленні ортопедичних безпружинних та пружинних (кокосові та латексні) матраців, а також аксесуарів для постілі: ковдр, подушок, наматрацників та топперів.

Детальніше...
 
Компанія "MXM-mebel"

Компанія MXM-mebel виробник ортопедичних основ (каркасів) ліжокКомпанія «MXM-mebel» створена у 2001 році і на сьогоднішній період досягла неймовірних успіхів у сфері виробництва ортопедичних основ (каркасів) ліжок, займає лідируючі позиції на українському ринку комплектуючих для меблів.

Детальніше...
 
Приватне підприємство "ТИС"

ПП Тис - виробник якісних деревяних меблів з масиву бука, сосни, дуба.Приватне підприємство «ТИС» започатковане у 1993 році в м. Соснівка, Львівської області. На сьогоднішній день підприємство має власну виробничу лінію по виготовленню меблів з натуральної деревини та інших високоякісних матеріалів, що дозволяє прийняти замовлення будь якого об'єму та складності. Оригінальна і водночас високої якості - продукція "Тис" виготовляється завдяки втіленню майстерності на виробництві сучасних та новітніх технологій, з екологічно чистих матеріалів.

Детальніше...
 
Signal

signalКомпанія Signal - є однією з популярних фабрик по меблям у Польщі, яка окрім виготовлення ще й пов'язана з реалізацією меблів. Компанія започаткована у 1991 році .

Компанія Signal (вир-ва Польщі) - спеціалізована компанія, брендових меблів Signal, по самих низьких цінах. Асортимент постійно поповнюється, в таких товарних категоріях, як: ліжка, столи (кухонні, офісні, журнальні), стільці (кухонні, офісні), барні меблі, тумби під ТВ та багато іншого.

Детальніше...
 
Halmar (Хальмар)

HalmarКомпанія HALMAR є однією з найбільших польських експортерів меблів в країни Середньої Європи. Широкий асортимент зацікавлює своїми моделями, приємними цінами та високою якістю, завдяки цьому меблі стають дуже поширеними серед покупців. Щорічно Halmar збільшує різновид асортименту, що додає різноманітності у виборі певного виду.

Детальніше...
 
Віка (Червоноград)

Віка-меблі

Про виробника

Приватне підприємство "Віка" засноване 2000-ого року. Головним напрямком виробництва є виготовлення м'яких меблів та ортопедичних матраців. На підприємстві виготовляються сучасні, надійні, практичні меблеві вироби, які можна використовувати у будь яких напрямках, для створення найкращих умов для затишного життя, відпочинку та роботи. Технології сучасного взірця та без сумніву висока якість гарантують надійне і довговічне використання меблів "Віка", які повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам України. Різновид помірних цін задовольнить потреби будь-якого покупця. З меблями "Віка" Ви особисто створите у власному домі затишок та комфорт. Філософія компанії "Віка" - створити з допомогою меблів "Віка" світ, де завжди затишно та приємно, де хочеться бути завжди.

Детальніше...
 
BRW (БРВ) Black Red White

BRW - Black Red WhiteКомпанія Black Red White S. A. започаткована 1989-ого року. На сьогодні - це лідер серед найкращих виробників меблів у Польщі.

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2