Головна Виробники меблів Компанія ТОВ «Янг Україна»

Про необхідність виносу на поверх та збірки меблів необхідно попередньо домовитись!

Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджають в розібраному вигляді!Безкоштовна доставка по Львову при одноразовому замовленні меблів на суму більше 5000 грн. При меншій вартості замовлення меблів ціна доставки меблів по Львову 200 грн.Компанія ТОВ «Янг Україна»

Компанія Янг Україна - офісні крісла, крісла для персоналу, директорські крісла - Купити у Львові офісні кріслаКомпанія ТОВ «Янг Україна» - представництво української компанії міжнародного зразку Young Corporation (центральне відділення знаходиться у Джакарта, Індонезія), є одним з найкращих лідерів світу, які зосереджені на виготовленні офісного обладнання (а саме: крісел та комплектуючих до них). Young Corporation - це компанія, яка присутня на світовому ринку з 1986 року, присутні представництва в багатьох країнах світу: у Мексиці, США, Канаді, Бразилії, Єгипті, Великобританії, Китаї, Південній Африці, Індонезії, Україні, присутні шість великих об'єктів які займаються виробництвом: в Китаї, Індонезії та Україні. Young Corporation - є багатонаціональною, виробничою та торговою організацією. Протягом багатьох років досягали успіху, щоб бути місцевою компанією всесвітньої організації. Молода корпорація почала свою діяльність в меблевій промисловості і швидко виросла до міжнародної присутності в більшості країнах світу. З тих пір диверсифікована лінія в даний час займається експортом в більш ніж 50-ти країнах. На сьогоднішній день пропонують: компоненти меблів та оббивних матеріалів, обладнання, стільниці тощо. Оскільки виробництво продовжує зростати, компанія стає надійним діловим партнером, який тягнеться до замовника з будь якої точки світу.

Компанія ТОВ «Янг Україна» розпочала своє існування на весні 2004 року, на сьогодні є однією серед найбільших компаній які займаються виробництвом офісних крісел в Україні, також є найбільш активнішим експортером в країни Європи та СНД. Головне відділення по виробництву офісних крісел знаходиться в Чернігівській області, місто Прилуки.

Переваги:

 • Швидке обслуговування замовників. Швидка доставка продукції по Україні - до 3-4 днів;
 • Високий стандарт якості виготовлення офісних крісел. Розробка будь якої моделі крісла згідно побажань замовника;
 • Якісні крісла за доступними цінами;
 • Оптимальні умови для успішного співпраці.

Асортимент товару:

 • Крісла для керівників (виготовлення з натуральної шкіри, шкір-замінника та тканини);
 • Класичні крісла та крісла в стилі "техно" для персоналу, з дихаючої тканини-сітки;
 • Крісла та стільці, для зон очікування та конференц-залів;
 • Стільці та крісла для працівників виробничих ліній.

Гарантія якості:Компанія Янг Україна - офісні крісла, директорські крісла, крісла для персоналу - Гарантія якості

 • Гарантія надається 100% на всі вироби ТОВ "Янг Україна" терміном - 1 рік;
 • Початком гарантійного терміну вважається дата виписки видаткових документів на Товар;
 • Висновок відносно будь якого конкретно взятого випадку приймається виключно після отримання Товару і на протязі не більше 10 робочих днів.
 •